Shaza SD08 Lightning To Usb Kamera Klavye Mouse Dönüştürücü Adaptör

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 141.93 TL Piyasa Fiyatı 152.00 TL
SKU
8699261134146


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoShaza SD08 Lightning To Usb Kamera Klavye Mouse Dönüştürücü Adaptör 

Shaza Lightning - USB Kamera Adaptörü, fotoğraf ve videolarınızı yüksek çözünürlüklü dijital kameranızdan iPad'inize kolayca aktarmanızı sağlar.

Shaza Lightning - USB Kamera Adaptörünü bağladığınızda, iPad'iniz otomatik olarak fotoğraflar uygulamasını açar. Burada içe aktarmak istediğiniz fotoğraf ve videoları seçersiniz, sonra da uygulama tümünü albümler halinde düzenler.

Shaza Lightning - USB Kamera Adaptörünüzü bir USB Güç Adaptörü ile güç ünitesine bağlayarak iPad'inizin çok yönlülüğünü daha da artırabilirsiniz.

Uygulama gerektirmez, tak ve çalıştır. Kamera ile bağlandığında fotoğraf uygulamasını otomatik olarak açar, içe aktarmayı sevdiğiniz fotoğrafları veya videoları seçebilir, fotoğraf veya videoları kameranızdan telefonunuza veya pedinize aktarmak çok daha kolaydır. Video veya resmi istediğiniz zaman ailelerinize veya arkadaşlarınıza paylaşın.

İki iOS cihaz arasında fotoğraf ve videoların daha hızlı aktarılması, fotoğraf veya videoları kısa bir süre içinde kameraya kopyalamak için mükemmel bir ürün.

PC klavyenizi doğrudan cihazlarınıza takın, yazma hızınızı artırın ve verimli çalışın.

Dijital kamera, Usb flash sürücü, fare, kulaklık, klavye, mikrofon ürünleri destekler.

 Yukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4