Soundpeats A6 Hibrit Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık, Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 760.00 TL Piyasa Fiyatı
SKU
KC240280


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSoundpeats A6 Hibrit Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık, Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık

  • 【Hibrit Aktif Gürültü Önleme/ANC Teknolojisi】SoundPEATS A6 Bluetooth kulaklıklar, Hibrit ANC Teknolojisi ile gürültüyü %90'dan fazla etkili bir şekilde azaltabilir. Sabah ve akşam yoğun saatlerde gürültülü istasyonlar veya kabinler, hareketli sokaklar veya metrolar için uygundur.
  • 【Kristal Netliğinde Ses ve Derin Bas】 A6 Bluetooth kulaklık yerleşik 40 mm dinamik sürücü, net stereo ses ve güçlü bas sağlar. En yeni Bluetooth 5.0 teknolojisi, düşük güç tüketimi ve daha kararlı bağlantı sağlar.
  • 【USB-C Şarj ve 38 Saat Çalma Süresi】Kulaklığın USB-C şarj teknolojisi, 4H oynatma için 5 dakikalık şarjı garanti edebilir. 38 saatlik oynatma süresi için sadece 45 dakika tamamen şarj oldu. ANC'yi açarsanız yalnızca 28 saatlik oynatma süresine LÜTFEN DİKKAT EDİN, bu nedenle gerek yoksa, elektrik tasarrufu için lütfen ANC'yi kapatın.
  • 【Eşsiz Dayanıklı Katlanabilir】 90 ° dönen kulak kapaklarına sahip kablosuz kulaklıklar, taşıması kolay olan kompakt bir boyuta katlanabilir. Ve hafızalı köpük kulaklıklar, kulaklarınızdaki baskıyı azaltmak için kulaklarınızı tamamen kapatabilir. Ve kulak içi minimalist tasarım, tüketicilerin estetik özelliklerine ve tüketim trendlerine uygundur.
  • 【Ergonomik Tasarım ve Üstün Uyum】 Yumuşak kafa bandı yastığı, ayarlanabilir kafa bandı, hafızalı köpük kulaklıklar ve kablosuz kulaklığın 90° dönen kulak kapakları, başınızın benzersiz konturuna uyacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır, tüm gün giymek için kusursuz bir uyum sağlar.

 

Aktif Gürültü Önleme: Var

Bluetooth Versiyon: 5.2

Çift Telefon Desteği: Yok

Kulaklık Tipi: TWS

Kullanım Tipi: KulaküstüYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4