Soundpeats Mini Pro Qualcomm QCC3040 ve Aptx-Adaptive 4 Mic. Anc Gürültü Engelleme Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 949.05 TL Piyasa Fiyatı
SKU
6941213606051


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSoundpeats Mini Pro Qualcomm QCC3040 ve Aptx-Adaptive 4 Mic. Anc Gürültü Engelleme Kablosuz Bluetooth Kulaklık

 

  • [Hibrit Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi] SoundPEATS Mini Pro, hem derinlikte hem de genişlikte gürültü engellemede endüstri lideri performans gösterir. Derinlik 35 dB'ye kadar çıkabilirken, çevredeki sesleri önemli ölçüde etkili bir şekilde bastırabilirler ve ses kalitesinden asla ödün vermezler. Sadece bir dokunuşla, nerede olursanız olun müziğinize konsantre olabilirsiniz.
  • [QCC3040 & aptX-Adaptive] Gelişmiş Qualcomm QCC3040 yongası ve en yeni Bluetooth 5.2 teknolojisi, sorunsuz bağlantı, hızlı aktarım ve ultra düşük güç tüketimi sağlar. 10 mm biyo-bileşik diyafram sürücüsü ve aptX-Adaptive kod çözme teknolojisinin birleşimi ile bu kablosuz kulaklık başlıkları, her ayrıntıyı gerçekten geri yükler ve size CD düzeyinde kayıpsız orijinal ses sunar.
  • [Şeffaflık Modu ve Hassas Tasarım] Sol kulaklığa uzun basıldığında şeffaflık moduna hızlı geçiş yapılır, müziğin keyfini çıkarmaya devam ederken dış dünyayı algılayabilirsiniz. Tekrar tekrar ayarlanan tasarım, bu kulakiçi kulaklıkları pürüzsüz ve kompakt hale getirir. Ultra hafif ve ergonomik yapı, gerçek kablosuz eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak için rahat bir kullanım deneyimi sağlar.
  • [Net Çağrılar ve TrueWireless Yansıtma] Qualcomm'un cVc gürültü azaltma teknolojisini kullanan Mini Pro Bluetooth kulaklıklar, arka plandaki gürültüleri büyük ölçüde ortadan kaldırır ve sesinizin herhangi bir parazit olmadan net bir şekilde duyulmasını sağlar. Qualcomm TrueWireless teknolojisi ile ikisinden birini ana kulaklık olarak özgürce kullanabilir ve tekli ve ikili mod arasında sorunsuz geçişin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • [Oyun Modu ve Uzun Süreli Şirket] Oyun modunda 60 ms ultra düşük gecikme süresi, ses efektlerinin her zaman ekranınızla senkronize olmasını sağlar. Sesin konumunu doğru bir şekilde belirleyebilir ve her dövüşte diğerlerinden daha hızlı tepki verebilirsiniz. Normal modda 7 saat (ANC modunda 5 saat) tek şarjla ve şarj kutusundan iki kez olmak üzere toplam çalışma süresini 21 saate çıkarıyor.

 

Aktif Gürültü Önleyici: Var

Bluetooth Versiyon: 5.2

Çift Telefon Desteği: Yok

Kulaklık Tipi: TWS

Kullanım Tipi: Kulakiçi

Müzik Dinleyebilme: Var

 Yukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4