Soundpeats S5 Kablosuz Kulaklıklar Bluetooth 5.0, Kulakiçi Stereo Spor Kulak Kancaları Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 498.94 TL Piyasa Fiyatı
SKU
6941213609205


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSoundpeats S5 Kablosuz Kulaklıklar Bluetooth 5.0, Kulakiçi Stereo Spor Kulak Kancaları Kulaklık

  • [Kesintisiz bağlantı ve Bluetooth V5.0 ] – Tek mod arasında tek mod arasında kesintisiz bağlantı. Her iki kulaklık da ilk/ana ünite olarak çalışmayı destekler. Şarj kutusundan çıkarıldıktan hemen sonra anında eşleşir. SUNDPEATS S5, daha istikrarlı bağlantı ve daha güçlü sinyal iletimi için Bluetooth V5.0 teknolojisini benimser.
  • [20 saat çalma süresi] Sağlamlık ve güvenlik sağlamak için USB-C şarjı ile donatılmıştır. Kulaklıklar şarj başına 5 saat çalışır. Şarj kutusu, müziğinizi devam ettirmek için toplamda 20 saat daha bir tam şarj sağlar.
  • [Üstün Stereo Sound] Dahili 12 mm dinamik sürücüler, SEUNDPEATS S5 kulaklıklar her ses seviyesinde ipeksi bir tiz, pürüzsüz orta ve güçlü bas ile profesyonel olarak ayarlanmış sürükleyici kristal netliğinde ses sunar.
  • [Spor ve IPX7 için Güvenli Kulak Kancası Tasarımı] Ayarlanabilir ve güvenli bir şekilde oturan kulak kancaları ve ergonomik kulak içi tasarımı düşme sorununu ortadan kaldırır. Koşu, jogging, yürüyüş, yoga, egzersiz, spor salonu, seyahat vb. için mükemmeldir. Güçlendirilmiş ve kompakt yapısı IPX7 su geçirmez kulaklıkları su veya ter hasarından korumak için korur.
  • [Tam Dokunmatik Kontrol] Kulaklıklardaki akıllı dokunmatik kontrol, telefonunuzu teslim almadan şarkıları atlamanızı, ses seviyesini ayarlamanızı, cevaplamanızı/reddetmenizi ve ses asistanını vb. etkinleştirmenizi sağlar.

 

 

Aktif Gürültü Önleyici: Var

Bluetooth Versiyon: 5.0

Çift Telefon Desteği: Yok

Kulaklık Tipi: TWS

Kullanım Tipi: Kulakiçi

Müzik Dinleyebilme: VarYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4