Soundpeats T3 Bluetooth Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 570.00 TL Piyasa Fiyatı
SKU
6941213602848


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSoundPEATS T3 Anc Bluetooth 5.2 Kulak Içi Kulaklık

  • [Aktif Gürültü Engelleme. Odaklanın] - Sakin anınızı yaratmak için SoundPEATS T3 kulakiçi kulaklıklara basit bir dokunuş. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda huzurun keyfini çıkarın veya en sevdiğiniz albümlerin gerçek kalitesini kesintisiz olarak yaşayın. İleri beslemeli gürültü önleyici mikrofonlar, istenmeyen gürültüyü 24 dB'ye kadar iptal etmek ve 40-700 Hz'de 15 dB'de kalmak için ters ses dalgaları oluşturur.
  • [Şeffaflık Modu. Dikkatli Olun] - Gerektiğinde sadece sol kulaklığa dokunarak 3 mod (Normal / ANC / Şeffaflık) arasında hızlı geçiş yapın. Şeffaflık modu sayesinde, müziğin keyfini çıkarırken sokaktan ofise çevrenizde neler olup bittiğinin farkında olabilirsiniz.
  • [Ses+ Yapay Zeka. Sorunsuz İletişim] - Akıllı işitmenin lideri ve yenilikçisi Sound+ tarafından AI çevresel gürültü iptali aritmetiğini benimser, SoundPEATS T3 sesinizi hassas bir şekilde alabilir ve gürültüde bile özgürce konuşmanıza izin vermek için ortam gürültüsünü doğru bir şekilde azaltabilir.
  • [Bluetooth 5.2. Uzatılmış Keyif] - Kompakt tasarım ve uzun ömürlülüğün optimal bir kombinasyonunu gerçekleştirmek için ortalama 5mA altında düşük tüketimde hem aktif gürültü engellemeyi hem de ENC'yi desteklemek için en yeni BES2500 çipi ve Bluetooth 5.2 ile donatılmıştır. T3 kulakiçi kulaklıklar şarj başına yaklaşık 5,5 saat çalışır ve kasadan 2 şarj daha alır.
  • [Olağanüstü Ses. Sürükleyici Deneyim.] - Dahili 10 mm geniş sürücü, olağanüstü hoş bir ses sunar. Ergonomik tasarım ve hassas dokunmatik kontrolün yanı sıra kristal netliğinde insan sesi, zengin müzik aletleri detayları, kayıpsız tizler, yumuşak baslar ve dengeli frekanslar ile dinleme deneyiminizi zenginleştirir.


Yukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4