Sunix BLT10 Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 432.25 TL Piyasa Fiyatı 494.00 TL
SKU
8699261109854


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSunix BLT10 Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık

Sıra Dışı Deneyim

En mükemmel işlemleri gerçekleştirmek için geliştirilen kulak üstü kulaklık sayesinde sizde aradığınız kaliteye bir anda ulaşabilir ve yenilikçi bir performans geliştirerek rakiplerini geride bırakacak bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ergonomik Yapı

En gerçekçi sesleri son derece kusursuz biçimde sağlayarak size ayrıcalık sunan ergonomik yapısı çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ederek ayarlanabilir kulaklık tarzı ile kafa çapınıza en uygun şekli sağlamanıza yardımcı olur.

Kusursuz Performans

Ayrıcalıklı yapısı asla yarı yolda bırakmadan son derece akıcı ve pürüzsüz bir ses performansı oluşturur. Dilediğiniz yayını dinlerken gerçek dünyayla bağlantınız kesilecek ve yalnızca sevdiğiniz müziğe odaklanabileceksiniz.

Harikalar Yaratır

Fark yaratacak kusursuz işlevleri ile çok uzun süreler size harikalar sunacak tasarım harikası sayesinde ses kaliteden asla ödün vermeden dilediğiniz kullanım şeklini ister müzik dinlerken isterseniz video izlerken deneyimleyebilirsiniz.

Yenilikçi Kullanım

Gelişmiş teknoloji harikası ile sizde ileri teknolojinin sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilir ve daima en mükemmel kullanım şeklini yaratarak harikalar yaratabilirsiniz. Hassas yapısı size en gerçekçi sesleri sunar.

Ayrıcalık Sunar

Kalabalık ortamlarda bile ses kalitesinden asla ödün vermeden dilediğiniz yayını son derece ayrıcalıklı bir biçimde dinleyebilir ve SD kart destekli kullanım yapısı sayesinde bağlantı seçeneklerini son derece güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Ses Özelliği: Stereo

Kullanım Mesafesi: 15 M

Bekleme Süresi: 100 Saat

Model: BLT-10

Bluetooth Sürüm: 4.2

Kulaklık Tipi: Kulak Üstü

Marka: SunixYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4