Sunix BTS-X Taşınabilir Bluetooth Kablosuz Hoparlör

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 539.22 TL Piyasa Fiyatı
SKU
8699261130698


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoSunix BTS-X Taşınabilir Bluetooth Kablosuz Hoparlör

İçinde bulunan LED aydınlatmaları sayesinde harikulade ışık efektleri eşliğinde müzik dinlenebilmesini sağlayan ürün, özel uygulaması ile aydınlatma özelliklerinin kişiselleştirilebilmesine imkân tanıyor. Boyutlarına göre oldukça güçlü bir ses oluşturan model, özel yapısı sayesinde 360 derece ses sunabiliyor. Böylece hoparlörün konumlandırıldığı alandan bağımsız olarak benzersiz bir ses tecrübesi elde ediliyor.

Geniş kapasiteli bataryasıyla saatlerce kesintisiz müzik keyfi yaşamak isteyenler için ideal seçeneklerden birine dönüşür.

Bahçelerinde, odalarında ya da açık alanda her an müzik dinlemek isteyen teknoloji ve müzik tutkunlarının alışveriş listelerine ekleyebilecekleri bir ürün. Dik konumlandırılabilecek şekilde dizayn edilmesi sayesinde sürücüsü aşağı bakabilen ve 360 derecelik ses yaratabilen ürün, odalarda ya da açık alanda etkileyici bir performans sergiliyor. Akıllı cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarla Bluetooth teknolojisi üzerinden iletişim kuran model, geniş çekim menzili sayesinde kaynaktan 10 metre uzakta olsa dahi müzik çalmayı sürdürüyor.

Geleneksel taşınabilir Bluetooth tasarımlarından dış kaplaması ve içerdiği zengin LED’lerle ayrılan müzik dinlerken etkileyici görseller sunan bir hoparlör. Yalnızca müzik dinlerken değil açık konumda olduğu durumda ve müzik çalmıyorken de etkinleştirilebilen aydınlatma, modelin, odaların atmosferini zenginleştirmesine hizmet ediyor. Özellikle loş ışıklı ya da karanlık ortamlar, Sunix BTS-X göz alıcı aydınlatmasıyla muhteşem bir ambiyansa kavuşabiliyor.

Müziğini daima yanında taşımayı hedefleyen müzikseverlerin beğenisini kazanan ürün, müzik keyfinin yarım kalmaması için oldukça geniş kapasiteli bir batarya ile yapılandırılıyor. Yukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4