Sunix SX102 Mikrofonlu Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 85.50 TL Piyasa Fiyatı
SKU
8699261107270


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Ürün Seçenekleri
RENK
  • SİYAH
  • BEYAZ


Sunix SX102 Mikrofonlu Kulaklık

Güvenli Telefon Görüşmeleri

Telefon görüşmeleri sırasında sesler her iki tarafa da yüksek volüm kalitesiyle gönderilir. Kulaklık içi kulaklık volüm seviyesi ve yüksek ses performansı sayesinde kaliteli bir görüşme sağlar. Ses seviyesini kendinize göre ayarlayarak telefon görüşmelerinizi keyifle yapabilirsiniz.

Mikrofon Sesi Kalitesi

Sesleri doğru ve net bir şekilde ulaştırır. Mikrofon özelliği ellerinizi kullanmadan tüm komutları verebilmeniz için yapılandırılmıştır. Telefon görüşmeleri güvenle koordine edebilir. Mikrofondan gelen sesler, kulak içi kulaklığın teknik ses ve donanım kalitesiyle kulağınıza net bir şekilde ulaşır.

Tüm Kulaklar İçin İdeal

Başlıklarının yumuşak dokusu tüm hassas kulaklar için uygundur. Kullanımı oldukça konforlu, pratik ve rahattır. 

Spor ve Egzersizlerin Vazgeçilmezi

Şarkılar en yüksek ses kalitesiyle iletir. Müzik dinlerken taraftan spor yapmaya devam edebilirsiniz. Evde iş yerinde ve hareket halinde olduğunuz her yerde rahat kullanım avantajı sağlar. Spor aktivitesi ve egzersizlerin ayrılmaz bir parçası olarak seçtiğiniz şarkıları yüksek ses performans düzeyi ile aktarır.

Kullanışlı Teknik Yapısı

Hafif tasarım özelliği gösterir. Her yerde yanınızda taşıyabilmeniz ve şarkıları yüksek ses kalitesiyle dinleyebilmeniz için tasarlanmıştır. Gürültü ve sesleri dışarıya yansıtmaz. Kablo yapısının dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur.

 

Ses Çıkış: Stereo

Frekans: 20 Hz

Duyarlılık: 93.2 dB

Direnç: 32 Ohm

Ses Kontrolü: Oynat/Duraklat, Ses AyarıYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4