Sunix SX16 Mikrofonlu Kulakiçi 3.5mm Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 68.97 TL Piyasa Fiyatı
SKU
8699261130643


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Ürün Seçenekleri
RENK
  • SİYAH
  • BEYAZ
  • MAVİ
  • KIRMIZI


Sunix SX16 Mikrofonlu Kulakiçi 3.5mm Kulaklık

Ürün, kablo ile kullanılacak telefona bağlanır. Bluetooth özelliği bulunmamaktadır. Bu sayede sesi net bir şekilde iletir ve kullanımı kolaydır. Dolaşmayan kalın kablolu tasarımı sayesinde cepte ya da çantada kolaylıkla kullanılabilir.

Ürünün kulak içinde kullanılır olması sayesinde sesi net iletme özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle direkt olarak kulak içinde bulunan bağlantılara ulaşır. Kulak içi ile arasında mesafe bulunmaz. Bu nedenle kullanımı sırasında sesi dışarı aktarmaz.

Stereo kalitesi ile sesi dışarı vermez, kulağa kaliteli bir şekilde iletir. Aynı zamanda kullanımı sırasında müziğin bas ve tizini en iyi şekilde kulağa yansıtır.

Telefonda müzik dinlemek için üretilen bu ürün, kullanımı sırasında sesi olduğu gibi yansıtır. Çevre seslerini kulak içine ulaşmadan tolere eder.

Telefonda müzik dinlemek ve telefonla konuşmak amacıyla imal edilen bu ürün, mikrofon kısmından sesi iletmektedir. Konuşmalarınız sırasında mikrofon kısmı sizin sesinizi alırken, dışarıdan gelen sesi ekarte eder. Kalabalık ortamlarda kullanılması durumunda bile kusursuz ses iletimi sunar.

Kullanımı sırasında dolaşmayan kablosu ve şık tasarımı sayesinde daha rahat bir kulaklık deneyimi yaşamanızı sağlar. İkili silikon kulaklıklar, kulak içine tam uyum sağlar.

Dahili mikrofon ve çok işlevli kontrol birimi eller serbest telefon görüşmesi ve müzik parçası kontrolü yapmanıza izin verir.

Uzak düğmeyle aramaları / oynatma veya duraklatma / sonraki veya önceki şarkıları kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 

Özellikleri

Model: SX-16

Ses Özelliği: Stereo

Mikrofon özelliği: Var

Bağlantı: Kablolu

Kullanım Tipi: Kulakiçi

Duyarlılık: 95dB ± 3%

Direnç: 24 ± 15%

Kablo uzunluk: 1.1 m

Bağlantı Seçenekleri:  3.5mmYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4