Sunix SX51 Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 152.00 TL Piyasa Fiyatı 190.00 TL
SKU
8699261107478


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Ürün Seçenekleri
RENK
  • BEYAZ
  • SİYAH
  • MAVİ
  • KIRMIZI


Sunix SX51 Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık 

Yumuşak Kulak Yastıkları

Daha rahat bir kullanım için Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklık yumuşak iç pedlere sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanım yaptığınızda bile kulaklarınızı rahatsız etmez. Böylece oyun veya müzik keyfinizi bölmenize gerek kalmaz.

Gürültü Engelleme İşlevi

Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklığın gürültü engelleme özelliği sayesinde daha net bir şekilde müzik dinleyebilir veya görüşme yapabilirsiniz. Bu sayede etraftaki gürültüler sizi rahatsız etmez. Oyun içinde takım arkadaşlarınıza daha iyi bir şekilde odaklanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Kafa Bandı

Kafa destek kısmının uzunluk ayarlama işlevi sayesinde Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklığı kulaklarınızın konumuna ve konforuna göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede ortak kullanım yapılan kalabalık yerler için idealdir.

Zahmetsiz Bağlantı

4 Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklığı 3.5 mm jakı sayesinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Bu sayede bağlantı kurmak için herhangi bir teknik bilgi, beceri, personel gerekmez ve anında kullanım yapabilirsiniz.

Yüksek Yalıtım

Geniş yastıkları sayesinde Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklık oldukça yüksek dış yalıtım sağlar. Bu sayede dış sesleri minimum seviyeye indirerek her zaman net bir şekilde dinleme yapmanıza izin verir.

Kolay Taşınabilir

Sunix SX-51 Extra Bass Kulak Üstü Kulaklık katlanabilir tasarımı sayesinde oldukça kolay bir şekilde çantaya sığar. Bu sayede dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir ve her yerde kullanım yapabilirsiniz.
 

Rahat yapısı sayesinde uzun süre rahatça kullanın.

Baş kısmı ayarlanabilir.

Yüksek ses kalitesi: 108 dB

120 cm Kablo: Kabloyu istediğiniz kulağa takıp kullanabilirsiniz.

Çağrıları rahatça yanıtlayın.

Telefonla konuşmak için ellerinizi kullanmanıza gerek kalmasın.

En popüler kulaklık ile cep telefonunuzun kutusundan çıkan kulaklıklara göre çok daha iyi bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Basları hiç olmadığı kadar daha iyi hissedeceksiniz.

Özellikleri

Ses Özelliği: Stereo

Bağlantı Tipi: Kablolu

Konnektör Tipi: 3.5 MM

Kablo Uzunluğu: 1.2 M

Model: SX-51

Oyuncu: Yok

Mikrofon Özelliği: Var

Marka: SunixYukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4