Tozo T6 Bluetooth Dokunmatik Kontrol Kablosuz Şarj Kutusu Mikrofon Kulak Içi Kulaklık

Değerlendirme:
0%
Satış Fiyatı 665.00 TL Piyasa Fiyatı
SKU


Ücretsiz Kargo


17:00'a Kadar Aynı Gün KargoTozo T6 Bluetooth Dokunmatik Kontrol Kablosuz Şarj Kutusu Mikrofon Kulak Içi Kulaklık

TWS & BLUETOOTH 5. 0: En gelişmiş Bluetooth 5'i alın. 0 teknoloji. TOZO T6 HSP, HFP, A2DP, AVRCP'yi destekler. Çağrı sırasında stereo ses verir. Kablo karmaşası olmadan kendi hızlı ve sağlam dişlisi mevcuttur.

Akıllı dokunmatik kontrol: Özel bir dokunmatik kontrol fonksiyonu onu daha rahat hale getirir. Müzik çalmak/durdurmak ve çağrıları kabul etmek için bir ipucu bulunur, ileri ve geri atlamak için iki kez dokunun, ses seviyesini ayarlamak için uzun basın. Telefonu kullanmadan kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bluetooth 5. 0: En gelişmiş Bluetooth 5'i kullanın. 0 teknoloji. TOZO T6 HSP, HFP, A2DP ve AVRCP destekler, bu sayede aktarım hızı önemli ölçüde iyileştirilmiştir ve düşük gecikmeli bir dinleme deneyimi elde edilmiştir.

Tek adımda eşleştirme: 2 kulaklığı şarj çantasından çıkarın ve otomatik olarak bağlanın. Kulaklıkları eşleştirmek için sadece bir adımda cep telefonunun Bluetooth ayarını girebilirsiniz.

IPX8 su geçirmez: Kulaklık ve şarj kutusu iç nano kaplama sayesinde 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar su geçirmez kalır. Su önlemek için spor için uygundur. Spor salonunda terlemek için idealdir. Kulaklık ve gövde su veya sabun ile yıkanabilir.

Her yerde ve her zaman şarj edin: Tek bir şarjla 6 saatten fazla dinleme süresi. Şarj çantası ile toplam 30 saat çalma süresi. USB kablosu üzerinden 55 dakika şarj süresi. Kablosuz şarj cihazı üzerinden 2 saatten az şarj süresi.Yukarı Çık

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4